اگر استرس دارید عطر بزنید.

ارسال شده در مرداد ۸ام, ۱۳۹۵ موضوع عطر و ادکلن توسط

اگر استرس دارید عطر بزنید..این پیشنهاد پژوهشگران بسیاری است که برای بسیاری از امراض و بیماری ها از عطر درمانی استفاده می کنند. عطر درمانی یا رایحه درمانی، راهی است ارزان و سالم بدون هیچ عارضه جانبی. با ما همراه باشید در مطالب دیگر به بررسی جوانب دیگر عطر و ادکلن می پردازیم..

پژوهشگران به اشخاصی که دچار استرس و اضطراب زیاد شده‌اند، سفارش می‌کنند در کنار شیوه های درمانی از رایحه درمانی نیزاستفاده کنند. لازم به ذکر است، برپایه جدید‌ترین پژوهشها بوی آشنا، می‌تواند سبب از بین رفتن  استرس و اضطراب در فرد شود.

 
بررسی‌ها نشان می‌دهند، بوییدن عطرهای آشنا و آرام بخش، مانند بوی چمن سبب تحریک سیناپس‌های مغزی و آزاد شدن ترشح هورمون‌های آرام بخش و ضداسترس در افراد می‌گردد. پژوهشگران اعتقاد دارند، انواع رایحه‌ها می‌توانند اثراتی مثبت یا منفی بر روحیات افراد داشته باشند، به طور مثال ارتباط بین طعم غذا یا بوی متساعد شده از آن کاملاً اثبات شده است.
همینطور بوهای تند، بدبو و یا بوهای آشنایی مانند آتش‌سوزی و یا رایحه‌های شیمیایی می‌توانند سبب بروز استرس و اضطراب در افراد گردند. کار‌شناسان استفاده از رایحه درمانی را به ویژه برای کمک به افراد دچار استرس شدید مانند دانش‌آموزان و دانش‌جویان در مواقع امتحان مفید می‌دانند.
یکی از ساده ترین راه های تهیه هر رایحه رفتن به یک فروشگاه اینترنتی است زیرا در فروشگاه های اینترنتی تمامی رایحه ها یکجا در کمترین زمان و هزینه در اختیار شما قرار می گیرند .

ارسال نظر به
XHTML::
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>