بازی های رایگان ماه ژوئن سرویس اکس باکس لایو گلد مشخص شد

ارسال شده در مرداد ۲۲ام, ۱۳۹۵ موضوع بازی کامپیوتری توسط

عنوان Goat Simulator یا همان «شبیه ساز بز» به عنوان اولین بازی رایگاه ماه ژوئن انتخاب شده است. این بازی از روز نخست ژوئن (۱۲ خرداد) تا پایان ماه (۱۱ تیر) برای اکس باکس وان قابل دانلود خواهد بود. بعد از آن نیز عنوان شکست خورده و نه چندان محبوب The Crew ساخته یوبیسافت از ۱۶ ژوئن الی ۱۵ ژولای (۲۷ خرداد تا ۲۵ تیر) به صورت رایگان در استور اکس باکس لایو قرار خواهد داشت.
همانطور که از لیست پیش رویمان مشخص است، عناوین رایگان اکس باکس لایو گلد در ماه ژوئن چنگی به دل نمی زند و رغبت زیادی برای دانلود حجم های سنگین آن ایجاد نمی کند. The Crew تنها امید این مجموعه است که شاید انتظارات برخی از بازیکنان را برآورده سازد. لازم به ذکر است تمامی عناوین ذکر شده برای اکس باکس ۳۶۰، از طریق قابلیت Backward Compatibility روی اکس باکس وان نیز قابل اجرا خواهند بود.

مایکروسافت طبق روال ماه های گذشته و در ادامه سیاست های مشتری مدارانه خود، عناوین رایگان مشترکین سرویس اکس باکس لایو گلد برای ماه ژوئن را معرفی کرده است. بر خلاف شایعات و اخباری که در هفته اخیر پیرامون این موضوع منتشر شده بود و نوید عرضه چندی از محبوب ترین عناوین مورد علاقه بازیکنان را می داد، خط مشی لیست غنی اکس باکس لایو بعد از چند ماه تا حدودی شکسته شده و شاهد بازی های خاص یا مورد انتظاری نیستیم.
طبق روند اخیر، صاحبان کنسول نسل هفتمی مایکروسافت نیز بی نصیب نمانده و دو عنوان متفاوت برای ماه آینده دریافت خواهند نمود. از ۱۲ خرداد تا ۲۶ همین ماه عنوان Super Meat Boy برای مشترکین گلد اکس باکس ۳۶۰ رایگان بوده و به دنبال آن بازی استراتژیک نوبتی XCOM Enemy Unknown تا ۱۰ تیر ماه جایگزین خواهد شد.

منبع: Major Nelson Blog

نظرات بسته شده.