تاثیر رایحه ها بر مراکز انرژی انسان؛ عطر درمانی، رایحه درمانی، انرژی درمانی!!

ارسال شده در مرداد ۲۱ام, ۱۳۹۵ موضوع عطر و ادکلن توسط

عطر درمانی، رایحه درمانی، انرژی درمانی و از این قبیل اسامی شاید شنیده باشید.میخواهیم بدانیم عطر ها چه ربطی به درمان و یا انرژی دارند. با ما همرا باشید..

انرژی درمانی را شنیده اید ؟ افرادی با این ادعا که توسط انرژی های مثبت و منفی بیماری هایی را درمان می کنند اخیرا زیاد به گوش و چشم می خورند. لازم است بدانید طبیعت هم انرژی درمانی می کند. در واقع آنچه در طبیعت است بر ما اثر دارد. بهتر است بگوییم هرآنچه در طبیعت است بر هم اثر متقابل دارد.

عناصر اتری لطیف گل ها و گیاهان ، کالبد انرژی را در محل چاکراها تحت تاثیر قرار می دهد و آنها را سالم و انرژی هایشان را هماهنگ می کند .

از آنجایی که این اسانس ها در اصل طبیعی هستند ، اثرشان در هماهنگی کامل با آنچه بدن و روح ما نیاز دارد کامل است . آنها اغلب برای سلامتی و ایجاد توازن در انسان بسیار مفیدند. پس  قدرت عطر و ادکلن خود را دست کم نگیرید!!

زمانی که از عطر درمانی برای چاکراها استفاده می شود باید اسانس ها ، طبیعی باشند ، چون اسانس های مصنوعی فاقد انرژی حیاتی گیاهان هستند . همچنین رایحه های طبیعی قادرند عناصر فعال خود را پخش کنند . این عناصر تنها از راه تنفس انتقال نمی یابند ، بلکه امواجی از خود ساطع میکنند که برای انتقال آن به بینی به عنوان یک رابط نیازی نیست .

عطرهای شیرین روغن گل ها تاثیر هماهنگ کننده ، به خصوص روی چاکرای دوم ( چاکرای جنسی ) دارند . اسطوخودوس نیز برای آرام کردن چاکرای چشم سوم مناسب است ، در حالی که روزماری اثری فعال کننده بر چاکرای ریشه ای دارد .

استفاده از خواص درمانی عطرها توام با تجسم رنگ ها ، موسیقی درمانی و سنگ درمانی بسیار مناسب است ، اما بهترین ترکیب با تمرین تنفسی است . برای مبادله انرژی ها ، بین بوها و چاکراها وقتی که امواج رایحه ها را با نفس عمیق به درون می کشیم ، نفس ما مثل یک رابط عمل می کند .

ارسال نظر به
XHTML::
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>