رونمایی از بازی Pro Evolution Soccer 2017

ارسال شده در مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۵ موضوع بازی کامپیوتری توسط

کمپانی ژاپنی کونامی، اخیرا به صورت رسمی از بازی Pro Evolution Soccer 2017 رونمایی کرده و تصاویری از آن به انتشار رسانده است. این بازی که طبق معمول در فصل پاییز به بازار عرضه خواهد شد، همانند PES 2016 با موتور FOX Engine توسعه می یابد.

نسخه جدید سری بازی PES قرار است در فصل پاییز امسال روی پلتفرم های پی سی، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۳، اکس باکس وان و اکس باکس ۳۶۰ عرضه شود. ضمنا کمپانی کونامی گفته که اطلاعات بیشتری از PES 2017 در نمایشگاه E3 2016 رونمایی خواهد شد.

 


علاوه بر این، قابلیتی دیگر به نام «Precise Pass» یا «پاس دقیق»، در بازی گنجانده شده که مکانیک های Real Touch برای تشخیص میزان دقت یک پاس را به مرحله جدیدی می برد. کونامی به عنوان توضیح گفته است: «حرکت توپ و ارتباط آن با محلی که بازیکن قرار گرفته، همه به بالا رفتن میزان دقت کمک کرده اند؛ و حسی هیجان انگیز به بازی بخشیده اند.

کونامی هنوز اطلاعات چندانی درباره PES 2017 منتشر نکرده، اما می گوید بازی از قابلیتی جدید به نام «Real Touch» بهره مند خواهد بود که به صورت خودکار، راه هایی تازه برای دریافت و کنترل توپ های پاس داده شده تولید می کند. در واقع Real Touch قرار است فیزیک پیچیده توپ و راه های گوناگون برای کنترل آن از سوی بازیکنان حرفه ای را در بازی شبیه سازی کند.
منبع :VG247

نظرات بسته شده.