نام عطر مورد علاقه خود را نمیدانم.

ارسال شده در مرداد ۴ام, ۱۳۹۵ موضوع عطر و ادکلن توسط

نام عطر مورد علاقه خود را نمیدانم..این جمله ای است که برخی از ما می گوییم. البته طبیعی است. ممکن است صدها رایحه وجود داشته باشد که ما هنوز تست نکرده ایم و قطعا نمیدانیم که مورد علاقه ما هستند و یا نه. با این حال گاهی عطر و یا ادکلنی را که قبلا داشته ایم را دیگر نداریم و نامش را فراموش کرده ایم…شاید این فراموشی موقتی باشد ولی بالاخره در زمانی که نیاز به دانستن آن هست، ما نامش را به خاطر نمی آوریم.

download

برای شما هم اتفاق افتاده است که برای خرید عطر به پاساژ بروید و تقریبا تمام عطرها را امتحان کنید ولی به عطر مورد نظر خود نرسید..ویا ممکن است فقط ظاهر شیشه ای عطر را ب خاط داشته باشید ولی نتوانید در بین صدها عطر دیگر آن را بیابید. باز هم طبیعی است به هر حال این مشکل هم راهی دارد. ما به شما پیشنهاد می کنیم برای خرید عطر به فروشگاه اینترنتی بروید و بین رایحه های مختلف در کمترین زمان به نتیجه دلخواه برسید. همه رایحه های عطری در کنار همه برند های تجاری جهانی تنها در یک مکان جمع شده اند تا شما از خریدعطر به صورت آنلاین لذت ببرید.

 

ارسال نظر به
XHTML::
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>